: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/translatea/ftp/translatea.com/sites/all/modules/views/includes/view.inc on line 1095.

Oferta

Usługi zarządzania projektami stanowią uzupełnienie i rozszerzenie oferty z pozycji Tłumaczenia a informacje tam zawarte dotyczą także usług zarządzania projektami.

Czasami z różnych powodów nie mogę się osobiście podjąć realizacji danego zlecenia, wówczas zapewniam tłumaczenie dokumentów przez jedną z / kilka osób należących do stałego i sprawdzonego grona współpracujących ze mną tłumaczy specjalistów

W ten sposób klient ma zawsze gwarancję realizacji zlecenia, przy czym we wszelkich sprawach kontaktuje się tylko ze mną; nie ma wątpliwości, kto za co odpowiada, kto przyjął zlecenie, kto nie przekazał informacji …itp. (telefon stacjonarny, komórkowy, Skype, SMS, GG, Tlen, Yahoo Messenger, Jabber)

Dzięki gruntownej weryfikacji i korekcie gwarantuję pełną spójność wewnętrzną dokumentów, jak i zgodność z dokumentami tłumaczonymi wcześniej dla danego klienta